Ngjyrat e reja Sezoni nga Jennifer Newman Studio

Jennifer Newman Studio

Jennifer Newman Studio është i huaj të ngjyra. Duke ndërtuar një markë më të ndritshme, orendi bashkëkohore në natyrë, ky sezon i ri nuk do të zhgënjej. Në mbledhjen e fundit, Jennifer Newman Studio ka shtuar edhe produkte të reja shtëpie përfshirë Desk Gap në të kuqe dhe tabelën mushkë në të nxehtë trëndafili. Gëzojnë këtë spërkatje të ngjyrës nga Jennifer […]

Louis Poulsen PH 3 Gjatë bakri ½ -3

Louis Poulsen PH 3 ½-3 Copper Pendant 4

Louis Poulsen PH 3 ½ -3 bakri varëse nga 1929 është lëshuar me rastin e 120-vjetorit Poul HENNINGSEN-së. Speciale, Edicioni i kufizuar i kësaj drite të famshëm do të jenë në dispozicion për të porositur në periudhën 1 Marshojnë përmes 30 Maj 2014. Një mundësi e shkëlqyer për t'i dhënë vetes një llambë të veçantë dhe të bukur jo të gjithë kanë! […]

Aventurat e reja me Moominmamma dhe Moominpappa

New adventures with Moomin Mama and Moomin Papa

Gjithkush i do Moomins dhe këtë pranverë, dy nga personazhet më të dëshirueshme e familjes Moomin-së, Moominmamma dhe Moominpappa do të rinovojë synimet e tyre për kriklla, tas drithëra dhe pjatë. Ilustrimet bukuroshe sjellë nga më të mirë në personalitetet e dy të dashuruarit nga Lugina e Moomin. Këto janë dy nga ri […]

Karrige portreti Wegner të shfaqë kombinim të re druri

Iconic Wegner chairs feature new wood combination

Karrige portreti Wegner të shfaqë kombinim të re druri! Kuptim më i thellë nga vetitë e drurit Wegner-së janë shprehur në versione të reja lisi-dhe-arre e tre karrige portreti Wegner. Këtu, Edicioni përkujtimore e festuan shpor Çair. Unë vetëm dua të kontrastet elegante në këtë karrige të re dy-dinjitoz shpor, e cila kurrë më parë është prodhuar në të përziera […]

Një koleksion mobilje minimalistic me karakter

A minimalistic furniture collection with character 7

NORMANN Kopenhagen zgjeron gamën bymehet me një kolltuk dhe a 2 divan vend. Bymehet është një koleksion minimalistic mobilje që ka një të ndjehen të gjallë dhe dritë-zemre dhe oozes me karakter. Bymehet koleksion mobilje minimalistic është projektuar nga projektuesi suedez Jonas Wagell. Përbërë nga dy një kolltuk dhe sofas për dy ose […]

NORMANN Kopenhagë paraqet spërkasë shtrati liri

Normann Copenhagen presents Sprinkle Bed Linen

NORMANN Kopenhagë paraqet spërkasë shtrati liri, projektuar nga Anne Lehmann. Pranvera është vetëm rreth qoshe, dhe tani, NORMANN Kopenhagë është futjen e produkteve të tyre të reja në disa panaire të pranverës në Europë. Sasi e vogël është një nga të rejat e madhe, një koleksion i liri krevat me printime të bukura abstrakte dhe një vështrim mikpritëse. NORMANN […]

IKEA edicionin e kufizuar

IKEA limited edition 5

I freskët, grafike dhe ngjyra, Bråkig IKEA edicionin e kufizuar është rezultat i një bashkëpunimi me ArtRebels krijuese të komunitetit. Të gjitha pastels mahnitëse dhe tonet ngjyra të freskëta të trokitje e lehtë në këtë sezon humor të gjallë të përkryer. Në dyqan nga këtë shkurt: mos humbasë atë - herë është e shkuar, ato zhduken! Kur ArtRebels u afrua nga IKEA […]

Muuto Pranvera Katalog 2014

Muuto Spring Catalogue 2014

Muuto Katalogu Pranvera 2014 është tani në dispozicion në muuto.com. Kombinimi i tonet pastel, ngjyra me pluhur, dru, të bardhë dhe shumë e dritave punon vërtetë mirë. Kjo është një nga projektet fotograf mahnitshme Petra Bindel-së. Muuto fut ngjyra të reja për të popullarizuar druri Rreth tavolina, i cili ju jep edhe më shumë liri për të […]

Pranverë lajmeve Kahler 2014

Kähler news spring 2014

Kjo pranverë, Kahler Dizajn ofron frymëzim dhe ide për ngjyra kombinime të reja dhe të guximshme që do të shndrit deri çdo raste. Pranverë lajmeve Kahler 2014 u paraqit në një konferencë shtypi gjatë Dizajn Tregtisë dhe përbëhet nga shumë lajmeve të mëdha dhe ngjyra të modës. Përgatisë veten për një ngut të madh foto! Një nga […]

H&M Faqja e re e mbledhjes Summer Pranvera

H&M Home new Spring Summer collection

Check out këto të shtëna të bukura nga H&M Faqja e re e mbledhjes Summer Pranvera 2014. Së bashku me disa nice-looking marrëveshjeve për çdo dhomë, koleksionet përfshijnë perde të bukur, postova, batanije komod, jastekë dhe shumë pajisje bukur. Ka katër koleksione të reja në H&Website M Faqja kryesore, por Grafike Elegance është ai që […]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Follow on Bloglovin