Faqja turne – MID-CENTURY MODERN

Home tour – Classic and mid-century modern via Purodeco

Turneu Home - Classic dhe mesi i shekullit-moderne të kombinuara në një shtëpi komod suedeze. Më pëlqen se si komod këtë shtëpi duket. Ka shumë elemente klasike që kombinojnë me mjeshtëri me copa moderne të shekullit të mesit të bukur. Skema ngjyra është mbajtur shumë neutral, të cilat e bëjnë thesaret edhe më i dukshëm dhe krijon një shtëpi të vërtetë interesante skandinave.  

Mbledhja e re nga Degët Motrat

New-Collection-from-Søstrene-Grene12

Nga fabrika në shtëpi të modës - koleksion i ri nga Søstrene GRENE përbëhet prej stilit të papërpunuara industriale me ngjyra të buta me pluhur të bardhë dhe të pastër. Një version i ri nordik i pamjes industriale – frymëzuar nga stili papërpunuara dhe fshatar fabrikës. Unë plotësisht love this shikoni dhe styling të bukur në këto foto dhe të pasur […]

Faqja turne – Apartament me një prekje femërore

Home tour - Apartment with a feminine touch via Purodeco 5

Shtëpitë të botuar në faqen e internetit të Suedisht agjent të pasurive të patundshme Stadshem janë gjithmonë një festë për sytë. Ky apartament i vogël në Suedi është e dekoruar në hije pastel tillë një trëndafili zbehtë, blu dhe gri butë. Kjo dritë dhe i ajrosur shtëpi ajo ka një kontakt të bukur femërore.  

Fabulous Stockholm shtëpi

Home tour - Fabulous Stockholm home via Purodeco

Faqja turne – Kjo Stockholm shtëpi i shkëlqyer është shtëpia e stilist brendshme, modës dhe props ekspert Saša Antiq. Çfarë me të vërtetë e bën këtë shtëpi janë të gjitha lifes ende e bukur. Ai ka mbledhur kaq shumë artikuj interesante dhe pastaj me dinakëri rregulluar ato në një mënyrë që duket Fab. Shumë frymëzuese!  

New Lindsey Lang Mbledhja për John Lewis

New Lindsey Lang Collection for John Lewis

Award fitues projektuesi, Lindsey Lang ka bashkuar forcat me John Lewis për të nisur një varg të ri të liri refreshingly elegant vaske për pranverë / verë 2015 koleksion. & Nbsp; & Nbsp; Lang Mbledhja e re Lindsey për John Lewis ka një përzgjedhje të dy modelet e dallueshme nga koleksioni Lindsey së nënshkrimit të mur dhe dysheme me pllaka. Ata kanë transformuar nga çimento, mermer dhe […]

Faqja turne – Apartament në Madrid

Apartment in Madrid – Home tour via Purodeco

Është koha për të treguar një shtëpi të bukur nga Spanja këtu në Blog Purodeco Faqja kryesore Tour. Dashuria disponimin e këtij apartament Madridit mbushur me art dhe dozën e përsosur e vibe cilësisë së mirë. Apartament gjithë është i mbushur plot me ide të mëdha mbi atë se si për të kombinuar artin e bukur, Dizajni i madh me blerjet e dorës së dytë.  

Shtëpi skandinave frymëzuar në Rusi

Scandinavian inspired home in Russia via Purodeco

Faqja turne | Shtëpi skandinave frymëzuar në Rusi projektuar nga INT2 Arkitekturës. Shtëpi ka një përzierje interesante dhe ndeshje e stileve të ndryshme të brendshme, përzierja skandinav, industrial dhe eko-miqësore në një hapësirë ​​të bukur dhe të mirë-projektuar. Sidomos një ndikim i fortë i stilit skandinav është i pranishëm në të gjithë shtëpinë, me hije të zbehtë, druri të papërpunuara, pops vogla të […]

Shtëpi të relaksuar dhe joshës në Suedi

Home tour - Relaxed and glamorous home in Sweden

Kjo shtëpi Relaxed dhe joshës takon të presë TV suedez, stilist dhe bloger Hanna Wessman. I love kontraste të bukura ngjyra, vendosje të papritura dhe playfulness. Kjo shtëpi ka treguar shumë herë rreth Web, nuk është çudi me përzierje të tillë frymëzues të spontanitetit dhe elegance!  

BROSTE Kopenhagen koleksion pranverë-verë

Broste Copenhagen spring-summer collection 2015

BROSTE Kopenhagen koleksion pranverë-verë 2015 embraces candles, interior and home accessories – focusing on great Danish design that is affordable, stylish and considered. Pastel hues are a strong element running through the collection. Together with a palette of soft greys, these muted tones work in harmony with key seasonal shades such as frosty green, dusk […]

APARTAMENT mrekullueshëm në Poloni

GORGEOUS APARTMENT IN POLAND via Purodeco

Faqja turne | Gorgeous apartment in Poland designed by Barbara and Remigiusz Biernaccy. The white walls and floors are paired with a unique blend of old and new. The use of a neutral color palette and the tiny surprising red details makes this home clean, bright and inspiring.  

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...