Frymëzim Grey – hije e gri

Shades of grey3

Unë dua gri, dhe për përzierje të gjitha nuancat nga e bardhë në të zezë. Unë kurrë nuk lodhem nga këto imazhe e hije gri vetëquajtur nga Suedeze Hellberg talentuar stilist Tina. Përdorimi i saj i hapësirës, cilësi dhe ngjyra gri është defekt mendje. Gri shoots frymëzim theme ishte editorial për ELLE Brendshme në bashkëpunim me fotografin […]

Stilist Glen Proebstel

Stylist Glen Proebstel5

Stilist Glen Proebstel është një nga stilistët kryesore të brendshme të Australisë. Puna e tij është i njohur për bukurinë e saj të lë pa frymë dhe shoots e tij janë si veprat e artit. Ai ka një vizion të mrekullueshëm, Moody ndonjëherë dhe të errët të tjerët larë me dritë natyrale, por gjithmonë i sinqertë dhe i vërtetë. Glen Proebstel është një stilist Melbourne bazuar […]

Jenni Juurinen

Jenni Juurinen02

Jenni Juurinen është një skenografi, redaktor ujdisje dhe stilist i bazuar në Helsinki, Finlandë. Dashuria krijimtarinë e madhe në të pastër e saj, Stili minimalist dhe ende artistike! Është e mjaftueshme për të vetëm shikoni në fotografitë bukur në portofolin e saj shumë të freskët dhe me stil, kjo është vetëm i mrekullueshëm! Të gjitha këto settings dhomë janë kaq elegant dhe ia vlen të jetohet. Unë […]

Fotograf & stilist Rebecca Newport

Rebecca Newport stylist

Unë kam parë këto imazhe disa herë rreth web, por unë vetëm për të ndarë ato këtu, sepse unë mendoj se kjo paleta ëmbël sheqeros është i mrekullueshëm! Fotografi dhe stilist Rebecca Newport ka një portofol të plotë i imazheve të bukura dhe femërore; I love idenë e pikturuar në lugë prej shkumësi bojës mat. Rebecca […]

Wonderful Dizajni maroken

Zenza1

Mbledhja Zenza pasqyron një frymë tradicionale, ende në një stil modern. Ekzotik, Materialet e bukur dhe e natyrshme dhe dashuria për dizajn maroken, Zenza bën një specialist në pajisje etnike në shtëpi elegant. Konceptet e projektimit të shprehë një dobësi për handcraftsmanship që përkthen tradita të lashta të botës së sotme. Ky koleksion është unik dhe mblodhi vëmendjen e […]

Afrika plotëson Neon

Africa meets neon slider

Shikoni këto foto më poshtë, Afrika plotëson Neon! Sa e madhe është se? Një seri e përcakton të brendshme të hartuara nga stilist Brendshëm gjerman & Projektuesi Faza Irina Graewe. Faqen e saj është si një shesh lojërash vizuale. Kombinimi i objekteve, skenë, ngjyra neoni së bashku me pëlhura afrikane janë të mahnitshme. Unë nuk e di pse e dua […]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...